Puruneb laena raha ilma tagatiseta

On palju edusamme, mis ei ole tagatist väärt. Need on tavaliselt finantslaenud ja alustavad krediitkaarti. Lisaks jagavad finantsasutused, kes postitavad kokkuvõtliku väljenduse kapitaliseadmeid, alates sellest ajast sularaha või arve sularahastrateegiat.

laen

Et teada saada, kas mõni järgmistest valikutest lisandub teiega, uurige iga panga laena raha kvalifikatsioonistandardite positsiooni ja alustage agressiivsete kulude võrdlemist. Hankige ka laenu tasaarveldamisega seotud kulud.

Finantslaenud

Finantslaenud on kaasaskantav viis, kuidas hankida ühe tunni jooksul raha ootamatute kulude mainimiseks. Laenuvõtjad kasutavad raha selliste asjade jaoks nagu puhkus, maja parandamine ja teaduskulud. Samuti võivad nad olla tuttavad segu kadumisega ühe konkreetse küsimise korral, kasutades konkureerivat tasu. Nagu igasugune edasiliikumine, peate uurima ja keskenduma peenes kirjas minevikku kasutades. Laenuvõtjad peaksid olema kindlad, et suudavad tulevikus edusammude eest tasuda, ja veenduma, et terminoloogia, liikumine, tasu ja kulud on austusväärsed. Tavaliselt maksavad tõelised finantsasutused kõige tõenäolisemalt ühele kolmest suuremast fiskaalorganisatsioonist.

Erinevalt saadud krediidist, mida kajastatakse omakapitalist, näiteks arvutipõhisest või isegi kodulaenust, antakse allkirjaga laenud naturaalset liha. Seega võivad laenuvõtjad silmitsi seista kõrgendatud maksejõuetuse võimalusega, kui nad suudavad tagasimakseid sobitada. Sellegipoolest räägivad 1000 pangandusasutust laenuvõtja krediidiskoorist ja alustavad krediidireitingut, vaatavad üle naise rahalised vahendid ja hangivad vaatluse alla naise kaasaegne majanduslik varieeruvus varem hea isikliku avansi tarkvarapakett.

Ka kõik pangad vähendavad kasutatava hüpoteeklaenu tüüpi, mida on vaja vastavalt teie eelistustele. Nagu näiteks puuraugud, Fargot halvustati seoses ebaseaduslike kulude küsimisega programmeeritud ja kodufinantseerimise laenude eest ning kulude väärkasutamises. Seetõttu annab pank kõrgendatud ametialase suhte väärtuseks H.

Ärikrediidid

Ettevõtjad panevad tagatiseks täiesti tasuta laenu, et öelda tegevuskulud, täiendada palgaarvestust ja alustada ostuseadete kulusid. Need rahastamisvõimalused võivad aidata ideel raha laiendada, kasutades varude või meediat. Need ärilised sularahad on tavaliselt saadaval peamistest pankadest, majandusabielustest, piirkonna pangaasutustest ja veebipõhisest finantseerimisasutustest. Kuid on vaja mõista nende varasemate krediitide head ja halba.

Väärtuseta ametialaste krediitide suurim kasu on asjaolu, et organisatsioon ei peaks raha läbimiseks kasutama isiklikke ressursse. Lisaks võib järgmistel parendusagentidel olla väike tarkvarapakett ja need võivad alustada vastuvõtumenetlust. See võib aidata väikeettevõtete jaoks palju lihtsamaks muuta ja alustada idufirmasid, kui soovite saada nende sularaha.

Veel üks õiglusega seotud eelis – see võib olla täiesti tasuta raha, mis aitab organisatsioonil luua oma krediidiajalugu ja alustada reitingut. Õigeaegsete kulutuste teisendamine ja suurepärase eelarveseisundi säilitamine võib kaasa tuua suurema sõnavara potentsiaalsete erialaste ainepunktide või võib-olla rahaliste vahendite kogumise kohta.

Kuna need plaanid võivad olla ettevõtetele suureks abiks, tuleks neid kasutada mõõdukalt. Kuna pank ehitati seda tüüpi sularaha kasutades suurema kohaga, on see vastuvõtlik kõrgematele hindadele. Parim viis sellise ettemakse hinnasilti langetamiseks oleks järk-järgult uurida terminoloogiat, näiteks intressimäära (APR), küsimise strateegiat ja edenemise tähtaega, samuti hinnata nende telefonide täiendavaid krediidivõimalusi.

Jailbroke Breaks

Mõiste “lukustamata ettemakse” kirjeldab sularahavalikuid, mis ei nõua laenuvõtjat, kui soovite lubada eraomandit omakapitalist. Need pakuvad laenuvõimalusi, kaarti ja algatavad lukustamata tööpause. Pangandusasutused avastavad punktide tasemeid, et teada saada, kas seda tüüpi sularahast märku anda, näiteks laenuvõtja krediidiajalugu, rahatase ja täpselt, kui palju neil on erakorralisi eelarvevahendeid.

Kuigi puudub õiglus, peavad pangaasutused suuremat osalust jailpurustatud kapitalis võrreldes kindlasti omandatud kapitaliga. Nad on võimelised avaldama suurenenud kulusid, et kompenseerida kohapeal.

Laenuvõtjad saavad avastada ainulaadse krediidi klassikaliste pankade ja Interneti-põhiste finantsasutustega. Neid laene kasutatakse mitmeks otstarbeks, näiteks rahaliste vahendite ühendamiseks või olulise tellimuse saamiseks. Need inimesed nõuavad sageli kõrget krediidiskoori ja ka püsivat sissetulekuallikat, et olla abikõlblikud.

Paljud organisatsioonid kannavad jailbroke krediite, et mainida hädaabiarveid ja laiendada oma endisi teenusepakkujaid. Kui otsite isiklikku või võib-olla tööstuslikku edusamme, veenduge, et uurite parimaid pangandusasutusi ja algatate iga uue terminoloogia, kulude ja alguskulude uurimise. Lisaks on soovitatav leida sobiv laenatav summa, et teil poleks vaja üle kulutada ega isegi hiljuti tehinguarvetest üle saada. Pidage meeles, et laenu võtmine kahjustab tõenäoliselt uut krediidiprofiili, seega veenduge, et maksate tunnis võlgnetava rahasumma välja.

Täiendavad finantsasutused

Tuhanded omanikud toetuvad aktiivsetele sularahalaenudele, et ühtlustada naiste programmide sissetulekuid, teha palgaarvestust ja algatada ostude inventuuri. Kuid paljud neist finantseerimisasutustest ei kohalda rangeid nõudeid, mis ei pruugi hõlmata paljusid halva krediiditaustaga finantseerimisasutusi. Teised pangaasutused võivad pakkuda paindlikumaid dokumendispetsifikatsioone, kergeid tarkvarapakettide protsesse ning alustada raha saatmist ja kohaletoimetamist kiiremini kui pangad.

Kuna vanaaegsetel finantseerimisasutustel peaks olema tagatis, siis paljudel teistel finantsasutustel kindlasti mitte. Lisaks pakuvad need laenuandjad sageli muid kaitsevorme, kui teil on vaja tema riski maandada, kaasa arvatud proportsioon, mis on suunatud reeglitele, mis on välja töötatud uute optsioonide kõrgelt hinnatud väärtuses.

Kui taotlete ametialast täiendust mõne teise laenuandja juures, lugege vähehaaval üle tüdruku Details from Capitali dokument. See peaks jaemüügiks kõik kulud ja tasud, mis tõenäoliselt on kantud, nagu intressimäär (APR), küsides arvelduskeelt. Peate lihtsalt olema kindel, et teil on ettevõtte ersuse pangakontodel alati raha, et katta finantsperiood, vajadused ja tasud.

Mõnedel teistel kapitalipakkujatel on lai valik sularahavalikuid, mis vastavad enamiku väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete vajadustele. Õige valikuga pangaasutused on valmis teid aitama, kui soovite leida õige lahenduse oma väikeettevõtete ärimudelile ja soovidele. Samuti mõistavad nad, et krediidi eri tasud ja sõnad on erinevad, samuti on nad tõenäoliselt pakkunud üksikisikule teie ainulaadse probleemi jaoks alternatiive.